Veľmi pekne Vás prosím pridajte sa Sem

Únor 2009

High school musical 3

19. února 2009 v 19:35 ☻High school musical 1,2,3☻
High school musical 3

Tretí diel mimoriadne úspešnej série High School Musical sa dostáva na filmové plátna. Vo filme High School Musical: Posledný rok sa stretnete s najobľúbenejšími americkými stredoškolákmi súčasnosti (ZAC EFRON, VANESSA HUDGENS, ASHLEY TISDALE, LUCAS GRABEEL, CORBIN BLEU a MONIQUE COLEMAN), ktorí sú už v maturitnom ročníku. Čaká na nich šampionát v basketbale, maturita a nový muzikál, v ktorom sa Troy, Gabriella a členovia týmu Wildcats pokúsia zobraziť svoje skúsenosti, sny i obavy z toho, ako blízka budúcnosť ovplyvní ich vzťahy. Nebude chýbať skvelá muzika, 10 úplne nových pesničiek a úžasné tanečné čísla, ktoré maximálne využijú potenciál veľkého formátu filmového plátna.

High school musical2

19. února 2009 v 19:35 ☻High school musical 1,2,3☻


High school musical2
High School musical, nevinný pokus natočit romantický hudební slaďáček pro teenagery ze školního prostředí a basketbalového oddílu se stal fenoménem a nejvýdělnějším marketingovým tahem, který se před rokem povedl v Americe. Více než 35 mil. lidí se na tento televizní muzikál dívalo, 3 mil. posluchačů si následně koupilo soundtrack a 1,5 mil. nadšených fanoušků zaplatilo za download hudby po internetu. Soundtrack High School Musical 1 se stal nejprodávanějším soundtrackem a po dvaceti letech překonal prodejní rekord soundtracku k seriálu "Miami Vice" a zapsal se tak nesmazatelně do dějin hudebního průmyslu. Stejně jako úspěšný film HSM 1 má i své pokračování HSM 2, tak i jeho soundtrack, jehož datum vydání je plánováno na 14.srpna, 4 dny před premierou filmu HSM2.
Tracklist:


High school musical 1

19. února 2009 v 19:35 ☻High school musical 1,2,3☻


High school musical 1
Popis: Přestože jsou přesvědčeni, že už se znovu neuvidí, protože každý žije v jiné části USA, vymění si telefonní čísla. Krátce poté je však Gabriellina matka vedením své firmy přeložena do Albuquerque v Novém Mexiku a Gabriela shodou okolností začne chodit do stejné střední školy, kde studuje i Troy. Samozřejmě se potkají, ale jejich setkání se stane počátkem řady nečekaných komplikací, zejména, když se poněkud nesměle zúčastní konkursu na role v chystaném školním muzikálu